Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Display
bs: Prikaz

en: Hide
bs: Sakrij
