Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Go
ca: Vés-hi

en: Display
ca: Visualització

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Hide
ca: Oculta

en: Search...
ca: Cerca...
