Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Go
cs: Přejít

en: Display
cs: Zobrazit

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Hide
cs: Skrýt
