Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།
