Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Go
et: Mine

en: Display
et: Kuva

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Hide
et: Peida
