Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Display
gu: પ્રદર્શન
