Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Go
he: קדימה

en: Display
he: תצוגה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Hide
he: הסתרה

en: Search...
he: חיפוש...
