Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Go
hu: Mehet

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Right Sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Left Sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Search...
hu: Keresés...

en: Second Header
hu: Második fejléc

en: Page Width (default=980px)
hu: Oldalszélesség (alapértelmezett=980px)

en: Classic Brown
hu: Klasszikus barna

en: Official Ubuntu
hu: Hivatalos Ubuntu
