Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Hide
hy: Թաքցնել
