Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Go
id: Cari

en: Display
id: Tampilan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Right Sidebar
id: Bilah sisi kanan

en: Hide
id: Sembunyikan

en: Left Sidebar
id: Bilah Sisi Kiri
