Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Display
is: Sýna

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Hide
is: Fela
