Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Yes
it: Sì

en: Go
it: Vai

en: Display
it: Visualizzazione

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Hide
it: Nascondi
