Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Display
ka: ჩვენება

en: Hide
ka: დამალვა
