Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме
