Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Hide
km: លាក់
