Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Go
kn: ಹೋಗು

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Hide
kn: ಅಡಗಿಸು(_H)

en: Page Options
kn: ಪುಟದ ಆಯ್ಕೆಗಳು
