Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Hide
ku: بشارەوە
