Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Go
lt: Pirmyn

en: Display
lt: Rodymas

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Hide
lt: Slėpti
