Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Go
lv: Aiziet

en: Display
lv: Ekrāns

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Hide
lv: Apslēpt
