Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्
