Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Go
oc: Anatz

en: Display
oc: Afichatge

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Right Sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: Hide
oc: Amagar

en: Left Sidebar
oc: Barra laterala d'esquèrra
