Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Go
pl: Idź

en: px
pl: pikseli

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Hide
pl: Ukryj

en: Style Options
pl: Opcje stylów

en: Search...
pl: Szukaj...
