Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Go
pt: Ir

en: Display
pt: Exibição

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Right Sidebar
pt: Barra lateral direita

en: Hide
pt: Ocultar

en: Left Sidebar
pt: Barra lateral esquerda
