Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Go
ro: Mergi

en: Display
ro: Afișaj

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Hide
ro: Ascunde
