Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Go
ru: Пуск

en: Display
ru: Отображение

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Hide
ru: Скрыть

en: Search...
ru: Поиск...
