Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe
