Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Go
sv: Gå till

en: Display
sv: Visa

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Hide
sv: Dölj
