Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Display
th: แสดงผล

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Hide
th: ซ่อน
