Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Hide
ug: يوشۇرۇش
