Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Header
ur: ہیڈر
