Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Go
vi: Đi

en: Display
vi: Hiển thị

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Hide
vi: Ẩn

en: Search...
vi: Tìm kiếm...
