Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Display
az: Monitor

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Hide
az: Gizlət
