Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Display
be: Паказ

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Hide
be: Схаваць
