Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Go
da: Skift

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Hide
da: Skjul
