Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Go
ja: 実行

en: Display
ja: 表示

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Hide
ja: 非表示
