Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Go
jv: Nuju

en: Display
jv: Tampilan

en: Hide
jv: Umpetaké
