Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Go
ml: പോകൂ

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ
