Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Go
te: వెళ్ళు

en: Display
te: చూపు

en: Hide
te: దాచు
