Ubuntu Drupal Theme - 2010 (6.x-7.4) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Go
uk: Перехід

en: px
uk: пікс

en: Display
uk: Показ

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Right Sidebar
uk: Права бічна панель

en: Hide
uk: Приховати

en: Style Options
uk: Параметри стилю

en: Left Sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Page Options
uk: Параметри сторінки

en: Search...
uk: Пошук...
