Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-5.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Header
et: Päis

en: Left sidebar
et: Vasak külgriba

en: Right sidebar
et: Parem külgriba

en: Footer
et: Jalus

en: Banner
et: Bänner
