Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-5.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Header
fa: سربرگ

en: Left sidebar
fa: کناره چپ

en: Right sidebar
fa: کناره راست

en: Footer
fa: پاورقی
