Ubuntu Drupal Theme (6.x-5.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Comments
is: Viðmerkingar

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Left sidebar
is: Vinstri síðubjálki

en: Right sidebar
is: Høgri síðubjálki

en: Footer
is: Síðufótur
