Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-5.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Comments
ja: コメント

en: Header
ja: ヘッダー

en: Left sidebar
ja: 左サイドバー

en: Right sidebar
ja: 右サイドバー

en: Footer
ja: フッター

en: Banner
ja: バナー
