Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-5.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Left sidebar
ku: لا-پارچەی چەپ

en: Right sidebar
ku: لا-پارچەی ڕاست

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە
