Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-5.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Comments
ro: Comentarii

en: Header
ro: Cap

en: Left sidebar
ro: Coloană stânga

en: Right sidebar
ro: Coloană dreapta

en: Footer
ro: Subsol
