Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-5.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Left sidebar
sv: Vänster sidospalt

en: Right sidebar
sv: Höger sidospalt

en: Footer
sv: Sidfot
