Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-5.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Header
ast: Encabezáu

en: Left sidebar
ast: Barra llateral a manzorga

en: Right sidebar
ast: Barra llateral a mandrecha

en: Footer
ast: Pie de páxina
