Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-5.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Comments
de: Kommentare

en: Header
de: Kopfzeile

en: Left sidebar
de: Linke Seitenleiste

en: Right sidebar
de: Rechte Seitenleiste

en: Footer
de: Fußzeile

en: !datetime — !username
de: !datetime – !username

en: by !username on !datetime
de: von !username am !datetime
