Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-5.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Left sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: Right sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: Footer
fi: Alatunniste
