Ubuntu Drupal Theme - Brown (6.x-5.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Left sidebar
hy: Ձախ կողմնային վահանակ

en: Right sidebar
hy: Աջ կողմնային վահանակ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված
